Szandra - 2012-11-24 13:23:35

Rzepa/1 kg 5$

Jabłko/1 kg 10$

Marchew/1 kg 15$

Kapusta/1 kg 20$

Sól/1 lizak 25$


Jak chcesz coś kupić napisz szybką odpowiedź

www.probleszno.pun.pl www.pomocni2.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.girlstars.pun.pl www.shinobizycie.pun.pl